Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych

PwC

PwC

Polna 11

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesu obiegu dokumentów wewnątrz firmy

  • Przyjmowanie poczty i dystrybucja

  • Dbanie o poprawną komunikację wewnętrzną w ramach powierzonego obszaru

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi

  • Inne bieżące sprawy administracyjne.

Nasze wymagania

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja i dokładność w wykonywaniu obowiązków,

  • Rzetelność, odpowiedzialność,

  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie,

  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,

  • Umowę o pracę,

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w wiodącej na rynku polskim i międzynarodowym firmie doradczej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

PwC

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Przewiń do profilu firmy

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.