Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. administracyjnych

ElectroMobility Poland S.A.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Aleje Jerozolimskie 81

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie pracy sekretariatu, koordynowanie obiegu dokumentów i korespondencji

  • Wsparcie administracyjne dla pracowników, organizacja telekonferencji i obsługa spotkań

  • Organizowanie podróży służbowych, rezerwacja hoteli, biletów lotniczych i kolejowych

  • Współpraca z dostawcami usług i artykułów niezbędnych do funkcjonowania biura

  • Prowadzenie rejestrów faktur, korespondencji, bieżących zestawień i raportów

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Pracujesz w pakiecie MS Office na poziomie zaawansowanym

  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, która wykonuje swoje zadania z dużą starannością i zaangażowaniem

  • Potrafisz budować relacje oparte na współpracy i wzajemnym zaufaniu

  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Lokalizację biura w centrum Warszawy lub pracę zdalną

  • Współpracę i wymianę wiedzy z profesjonalistami, którzy wykonują swoją pracę z dużym zaangażowaniem

  • Dostęp do unikalnego know how oraz możliwość poznania branży motoryzacyjnej od kuchni

  • Innowacyjne środowisko pracy otwarte na projektowanie nowych rozwiązań

  • Udział w wyjątkowym projekcie, który może zmienić oblicze polskiej motoryzacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

W ElectroMobility Poland rozwijamy projekt polskiej marki samochodów elektrycznych Izera. Pracujemy w oparciu o sprawdzone praktyki obowiązujące na rynku motoryzacyjnym, łączymy dynamikę startupu z dojrzałą kulturą pracy. Skupiamy wokół siebie ekspertów z bogatym i międzynarodowym doświadczeniem, którym przyświeca wspólny cel: stworzenie nowoczesnej marki i masowa produkcja polskich samochodów elektrycznych, które będą spełniać oczekiwania polskich i europejskich kierowców.

Przewiń do profilu firmy