Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych

ASB Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Złota 59

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu zatwierdzania płatności,

  • Wprowadzanie przelewów bankowych,

  • Sporządzanie raportów i zestawień związanych z obsługą procesu płatności na wewnętrzne potrzeby działu oraz zleconych przez klientów,

  • Przygotowywanie wniosków i pism do urzędów skarbowych, sądów, banków oraz innych instytucji,

  • Kontakt z klientami, urzędami oraz dostawcami usług klientów,

  • Inne bieżące prace zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na codzienną pracę w tym języku (zarówno w piśmie, jak i w mowie) - minimum na poziomie B2,

  • Zaangażowanie i chęć do pracy,

  • Proaktywność i pozytywne nastawienie, a także dokładność w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowe świadczenia kafeteryjne

ASB Poland jest częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi outsourcingu księgowości, doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych. Mamy biura w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji. Zatrudniamy utalentowanych, inteligentnych, pełnych pasji ludzi. Wierzymy, że dzięki połączeniu różnorodności doświadczeń, profesjonalnej wiedzy, kreatywnego podejścia i owocnej współpracy zawsze możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz pracować z zaangażowanymi profesjonalistami, ASB to miejsce dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy