Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bioMérieux, światowy lider diagnostyki in vitro, działa już od 50 lat i oferuje rozwiązania diagnostyczne (aparaty, odczynniki), które pozwalają określić źródło choroby lub zakażenia przyczyniając się w ten sposób do polepszenia stanu zdrowia pacjentów oraz zwiększenia bezpieczeństwa konsumentów.
    Zapraszamy do obejrzenia filmu o działalności bioMerieux na świecie: tutaj

    W związku z prężnym rozwojem poszukujemy do jednej ze spółek z grupy bioMerieux, bioMerieux SSC Europe osób gotowych do podjęcia nowych wyzwań w strukturze SSC. Poszukujemy osób dążących do własnego rozwoju, otwartych na ludzi i nową wiedzę oraz zaangażowanych i chętnych do pracy.
    Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, odpowiada Ci zakres przedstawionych zadań a jednocześnie spełniasz nasze oczekiwania to być może to właśnie Ciebie szukamy!

    W tej chwili poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    Obsługa administracyjna klientów w systemie SAP:

    • Wprowadzanie danych i ich uaktualnianie
    • Zarządzanie danymi klientów
    • Tworzenie kont nowych klientów
    • Zarządzanie zamówieniami
    • Wprowadzanie zamówień zwykłych i okresowych oraz ich modyfikacja
    • Tworzenie faktur korygujących (kredytowych i debetowych)

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie (w trakcie studiów) lub wyższe
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest wymagana w codziennej pracy
    • Dobra znajomość innego języka obcego mile widziana (m.in. hiszpański, włoski, niemiecki)
    • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows
    • Znajomość systemu SAP będzie atutem
    • Koncentracja na szczegółach, praca pod presją czasu, ciągłe podnoszenie kwalifikacji
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe

    Oferta:

    • Umowa o pracę
    • Pakiet benefitów (usługi medyczne; system kafeteryjny myBenefit, w tym Karta Multisport; Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych; nauka języków obcych w kameralnych grupach)
    • Dobra atmosfera i współpraca w zespołach, chilloutroom z balkonem, booksharing
    • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia merytoryczne, jasno określona ścieżka awansu), premia roczna
    • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku w firmie o wysokich standardach etycznych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji droga elektroniczną za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

         Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.