Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. administracyjnych z językiem francuskim

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Asystent
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
    Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
    Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

    Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

    Młodszy Specjalista ds. administracyjnych
    z językiem francuskim

    Miasto: Łódź
    HRO/FR/LDZ

    Zadania:

    • Wprowadzanie danych do systemu
    • Administracja oraz kontrola danych w wewnętrznym systemie
    • Kontakt z mailowy i telefoniczny z pracownikami firmy

    Od Kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

    • Znajomości języka francuskiego w stopniu bardzo dobrym (min. B2)
    • Dobrej znajomości języka angielskiego
    • Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
    • Dobrej znajomości pakietu Ms Office (w szczególności Excel)

    Klient oferuje:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej korporacji (umowa o pracę)
    • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Szkolenia przygotowujące do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.