Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Administrowania Systemami Sprzedażowymi

MV Poland Sp. z o.o.

3 5004 000 brutto / mies.
  • Annopol 22
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • pracodawca nie wymaga CV

Annopol 22

Warszawa

to spółka dystrybucyjna  należąca do jednej z największych grup biznesowych w krajach bałtyckich,

MV GROUP

zarządzającej spółkami na Litwie, w Polsce, na Łotwie i w Estonii.

MV Poland działa w Polsce od 2005 r. Obecnie firma reprezentuje ponad 35 marek i zatrudnia ponad 60 pracowników.

Ze względu na stały rozwój poszukujemy wsparcia w zakresie obsługi systemu sprzedażowego na stanowisku:

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie obsługa wewnętrznego programu sprzedażowego AFS, Microsoft Dynamics AX/AXAPTA.

Poza zadaniem głównym codzienne obowiązki będą ściśle związane z system sprzedażowym:

  • Bieżąca współpraca z dostawcą systemu oraz firmą go wspierającą
  • Koordynacja migracji baz danych z systemów
  • Wspieranie integracji z bazami danych serwerami i aplikacjami
  • Współpraca z innymi działami i koordynowanie prac zespołów specjalistycznych związanych z analizą potrzeb, wdrożeniem i późniejszym rozwijaniem
  • Dostosowywanie konfiguracji systemu do wymagań użytkowników, tworzenie raportów,
  • Wspieranie i szkolenie użytkowników z efektywnego wykorzystania systemu,
  • Nadawanie dostępów, tworzenie modeli uprawnień dla użytkowników systemu
  • Administrowanie systemem: zakładanie klientów w systemie, tworzenie kartotek produktów, wprowadzanie cenników, siatki rabatów

Od przyszłego kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Biegła obsługa pakietów MS Office, głównie Excel,
  • Umiejętność planowania i organizacji własnego czasu pracy,
  • Skrupulatność, dokładność oraz łatwe nawiązywanie kontaktów - współpraca z działem sprzedaży :)
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie do pracy,

W ZAMIAN ZA SUMIENNĄ PRACĘ OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze,
  • pracę w przyjaznym, pomocnym i międzynarodowym zespole,
  • luźną i niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach,
  • pakiet benefitów.

Ogłoszenie archiwalne