Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Aktuarialnych

UNIQA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wspólnie z nami będziesz tworzył/a i rozwijał/a modele taryfikacyjne dla produktów komunikacyjnych oraz mieszkaniowych w programie Earnix i innych,

  • budował/a modele predykujące szkodowość klientów,

  • optymalizował/a ceny dla poszczególnych produktów ubezpieczeniowych,

  • będziesz mieć wpływ na prowadzoną strategię cenową i wyniki finansowe firmy,

  • będziesz analizował/a dane portfelowe,

  • wprowadzał/a zmiany w taryfie oraz monitorował/a wpływ przeprowadzonych zmian,

  • przygotowywał raporty dla biznesu i zarządu.

Nasze wymagania

  • studiujesz (preferowany IV/V rok studiów) lub już zakończyłe/aś naukę na kierunku: matematyka, statystyka, metody ilościowe, informatyka, ekonomia itp.,

  • interesuje Cię analiza danych, wnioskowanie statystyczne, ekonometria, machine learning, data science,

  • znasz SQL, R lub Python i chcesz rozwijać swoje umiejętności programowania w tych językach,

  • wiesz co to modele glm, random forest, gradient boosting, artificial intelligence, lub chcesz zgłębić swoją wiedzę w tych tematach :),

  • komunikujesz się w języku angielskim.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,

  • opiekę medyczną, kartę Multisport i inne benefity,

  • młody, dynamiczny zespół, nastawiony na wzajemną wymianę wiedzy i ciągłe jej poszerzanie,

  • w okresie wdrażania wsparcie mentora z bogatym doświadczeniem, który ułatwi Ci poznanie firmy i specyfiki obszaru,

  • świetną lokalizację biura (blisko Ronda Daszyńskiego),

  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w dedykowanych projektach rozwojowo-szkoleniowych,

  • elastyczny czas pracy, dostosowany do Twoich potrzeb.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A., UNQA TFI, UNIQA PTE, oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy