Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Alokacji

BBK S.A. – właściciel marki home&youO firmie

BBK S.A. – właściciel marki home&you

Azymutalna 11

Gdańsk

Jesteśmy miłośnikami wnętrz w dobrym stylu. Lubimy mieć swój udział w dodawaniu im elegancji, funkcjonalności, wprowadzaniu niezwykłego nastroju. Właśnie dlatego od ponad 20 lat dostarczamy produkty, które podkreślaj wyjątkowy charakter domu.

Oferujemy pracę pełną wyzwań i inspiracji do ciągłego rozwoju.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA:

  • analiza zatowarowania, sprzedaży i poziomu rotacji na salonach,
  • przygotowywanie alokacji zamówionych produktów (salony krajowe i zagraniczne),
  • optymalizacja poziomu zapasu w salonach,
  • sporządzanie raportów oraz analiz,
  • kontrola stanów magazynowych z uwzględnieniem planowanych dostaw towaru do magazynu centralnego,
  • ścisła współpraca z Kierownikami Sklepów, Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży i Działem Rozwoju Produktu.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel (tworzenie raportów i analiz),
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

ZAPEWNIMY TOBIE:

  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
  • pełną wyzwań pracę zespołową w miłej i przyjaznej atmosferze, jak w "home",
  • duży zakres samodzielności przy realizacji zadań,
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • wsparcie na starcie od całego zespołu,
  • dobrze skomunikowaną lokalizację – znajdujemy się kilka minut od stacji PKM Port Lotniczy.

A PONADTO:

  • umowa o pracę
  • dostęp do karty Multisport
  • dostęp do opieki medycznej
  • dostęp do ubezpieczenia na życie
  • jasna ścieżka kariery
  • w pełni wyposażone stanowiska pracy
  • home office
  • program poleceń dla pracowników
  • kupony rabatowe
  • bezpłatne napoje dla pracowników
  • bezpłatny parking
  • bądź sobą!

BRZMI CIEKAWIE? DOŁĄCZ DO NAS!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy