Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. alokacji i analizy sprzedaży

Taranko Sp. z o.o.O firmie

Taranko Sp. z o.o.

Marynarki Polskiej 73B

Gdańsk

TARANKO - polska rodzinna firma z tradycjami krawieckimi, słynąca z szycia doskonałej odzieży damskiej z sektora premium, której historia zaczęła się ponad 30 lat temu w Gdańsku.

Dziś jesteśmy dynamicznie rozwijającą się marką szyjącą najpiękniejsze sukienki.

Poszukujemy Pracownika na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Gdańsk - Centrala

OPIS STANOWISKA:

  • Generowanie cyklicznych raportów i analiz wspierających decyzje biznesowe
  • Przygotowywanie zestawień i prezentacji związanych z analizą wyników
  • Współodpowiedzialność za politykę zatowarowania sieci sprzedaży
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Współtworzenie z działami informatycznymi systemów sprzedażowych i magazynowych

WYMAGANIA:

  • Warunek konieczny do podjęcia współpracy: Doskonała znajomość Excel’a i pakietów office
  • Umiejętność analizowania danych ilościowych i jakościowych
  • Sumienność, systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zdań
  • Komunikatywność i predyspozycje do efektywnej pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Pracę w rozwijającej się organizacji i realny wpływ na rozwój firmy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w centrali firmy od poniedziałku do piątku
  • Wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacje do Taranko Sp. z o. o. 80-557 Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 73B wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez:

Taranko Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Marynarki Polskiej 73B jako Pracodawcy i administratora danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy