Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Analityki Produktów Leczniczych

Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.

Przemysłowa 12

Kolbudy (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz chemicznych i fizykochemicznych substancji czynnych substancji pomocniczych i gotowego produktu,

  • wykonywanie badań stabilności produktów leczniczych,

  • opracowywanie nowych metod analitycznych,

  • walidacja metod analitycznych wraz z opracowaniem dokumentacji,

  • transfer metod analitycznych.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe na kierunku: farmacja, chemia, biotechnologia lub pokrewne,

  • co najmniej roczne doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym w działach Kontroli Jakości lub Badań i Rozwoju,

  • znajomość praktyczna technik analitycznych – HPLC/UPLC, GC, IR, UV-Vis i innych,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office),

  • dobra organizacja pracy (systematyczność i dokładność),

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z analityką postaci półstałych.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,

  • przyjazne środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna