Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Analiz

Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. Sp. kO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna kontrola i analiza bazy kontaktów dla Call Center w celu optymalnego jej wykorzystania, podnoszenia wyników i optymalizacji kosztów.

  • Przeprowadzanie analiz poszczególnych parametrów pracy Call Center.

  • Inicjowanie usprawnień z obszarów takich jak: baza kontaktów, obsada, połączenia telefoniczne, czas pracy.

  • Inicjowanie własnych rozwiązań w zakresie usprawnień programu do obsługi kontaktów, w celu zwiększania automatyzacji procesów .

  • Wsparcie i współpraca z innymi działami w firmie pod kątem analizy bazy kontaktów.

  • Tworzenie raportów oraz analiz pomagających w badaniu efektywności danych obszarów pracy Call Center i poszczególnych pracowników.

Nasze wymagania

  • Posiadasz rozwinięte umiejętności analityczne (zdolności analizowania danych, rozwiązywania problemów na podstawie posiadanych informacji, wyciągania wniosków i podejmowania przemyślanych decyzji).

  • Potrafisz pracować z arkuszem Excel ( w zakresie formatowania danych, używania podstawowych funkcji, tworzenia wykresów, tabel przestawnych, sum częściowych)

  • Jesteś samodzielny/a, odpowiedzialny/a i wychodzisz z inicjatywą.

  • Potrafisz organizować sobie pracę i ustalać priorytety.

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.

  • Dużą zaletą będzie jeśli posiadasz wiedzę z zakresu analizy matematycznej oraz estymacji.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B - do wyboru.

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego, grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego.

  • Interesującą pracę w zgranym zespole.

  • Możliwość pracy zdalnej w ustalonym zakresie.

  • Dostęp do niezbędnych szkoleń oraz możliwość dalszego rozwoju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. Sp. k

Rankomat.pl to największa w Polsce porównywarka internetowa, która od 12 lat pomaga klientom porównać i kupić najlepsze ubezpieczenia samochodu, nieruchomości, podróży oraz na życie. Każdego dnia dostarczamy naszym Klientom sprawdzoną wiedzę dotyczącą również kredytów, pożyczek, kont bankowych, lokat oraz ofert GSM. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy o globalnym zasięgu działania, która prowadzi porównywarki ubezpieczeniowe i finansowe między innymi w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Szwecji, Norwegii, Finlandii czy Hiszpanii.

Przewiń do profilu firmy