Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. analiz danych

ULTIMO TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA

Szczytnicka 11

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • cykliczne sporządzanie prognoz odzysków dla portfeli wierzytelności;

  • pozyskiwanie danych oraz ich monitorowanie;

  • przegląd i odświeżanie założeń modeli wyceny aktywów funduszy inwestycyjnych;

  • przygotowanie formatek raportowych;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów w dziedzinie: matematyka, statystyka, ekonometria lub kierunki pokrewne;

  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych i językiem SQL – bo pracujemy w PostgreSql;

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel;

  • rzetelność, dokładność i odpowiedzialność;

Mile widziane

  • podstawowa znajomość języka angielskiego – (analiza dokumentacji dotyczącej wycen inwestycyjnych).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w Ultimo Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość pracy zdalnej;

  • możliwość rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy i kompetencji;

  • profesjonalne oraz przyjazne środowisko pracy;

Przedmiotem działalności Ultimo TFI S. A. jest tworzenie funduszy inwestycyjnych, zarządzanie nimi oraz reprezentowanie Funduszu przed osobami trzecimi. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w sektorze zarządzania wierzytelnościami, zespół Ultimo TFI S. A. wyspecjalizował się w funduszach sekurytyzacyjnych, skutecznym zarządzaniu aktywami Funduszu oraz efektywnej współpracy z serwiserem.

Przewiń do profilu firmy