Młodszy Specjalista ds. Analiz Danych

ULTIMO TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA

Szczytnicka 11

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • cykliczne sporządzanie prognoz odzysków dla portfeli wierzytelności na potrzeby wyceny statutowej funduszy inwestycyjnych;

  • pozyskiwanie danych oraz ich monitorowanie;

  • przegląd i odświeżanie założeń modeli wyceny aktywów funduszy inwestycyjnych;

  • przygotowywanie formatek raportowych;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów w dziedzinach: matematyka, statystyka, ekonometria lub kierunki pokrewne;

  • dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL – bo pracujemy w PostgreSql (warunek konieczny);

  • dobra znajomość programu MS Excel;

  • rzetelność, dokładność i odpowiedzialność;

  • gotowość do pracy w powtarzalnym cyklu miesięcznym rewizji prognoz odzysków posiadanych portfeli wierzytelności;

  • podstawowa znajomość języka angielskiego, potrzebna do pracy z dokumentami;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w Ultimo Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych w oparciu o umowę o pracę

  • rozwój zawodowy

  • profesjonalne środowisko pracy

  • pracę hybrydową czyli dowolna liczba dni pracy w domu lub w biurze by wypić kawę z zespołem

  • możliwość pracy w pełni zdalnej z innego miasta niż Wrocław

Przedmiotem działalności Ultimo TFI S. A. jest tworzenie funduszy inwestycyjnych, zarządzanie nimi oraz reprezentowanie Funduszu przed osobami trzecimi. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w sektorze zarządzania wierzytelnościami, zespół Ultimo TFI S. A. wyspecjalizował się w funduszach sekurytyzacyjnych, skutecznym zarządzaniu aktywami Funduszu oraz efektywnej współpracy z serwiserem.

Przewiń do profilu firmy