Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Analiz Finansowych i Raportów

Egis PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie działań kontrolingowych związanych z procesami planistycznymi i raportowaniem na potrzeby Zarządu i Centrali
  • Samodzielne nadzorowanie wybranych elementów procesów planistycznych
  • Administrowanie podstawowych danych kontrolingowych w systemach spółki
  • Wspieranie rozwoju istniejących i tworzeniu nowych aplikacji na platformie business intelligence
  • Wspieranie pracy Zespołu poprzez przygotowywanie m.in.: zestawień, analiz oraz prezentacji, z wykorzystaniem znajomości języka angielskiego
  • Prowadzenie rejestru umów i procedur
  • Czuwanie nad sprawnym przepływem informacji i obiegiem dokumentów w Dziale
  • Organizację podróży służbowych, konferencji, szkoleń i spotkań działowych
  • Udział w komisji przetargowej i współpracę ze sklepem internetowym

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca współpracę z centralą firmy - minimum poziom B2
  • Dobra znajomość MS Excel i PowerPoint
  • Umiejętność analitycznego myślenia - trafna analiza i synteza danych
  • Dociekliwość i gotowość do doskonalenia się w pracy z narzędziami analitycznymi
  • Samodzielność, sumienność, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i proaktywna postawa

Mile widziane

  • Wyższe wykształcenie w obszarze finansów i księgowości
  • Podstawy Visual Basic
  • Doświadczenie w pracy z systemami Business Intelligence

To oferujemy

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji z listy Aon Best Employers 2018 i Great Place to Work 2017 oraz z tytułem I Love My Job Winner 2017 i 2018 r. i Friendly Workplace 2021
  • Pracę w firmie, dla której ważne są takie wartości jak: Troska, Dążenie do innowacji, Rozwój przez wspólne działanie oraz Dążenie do sukcesu
  • Wysokie standardy działania
  • Doskonalenie umiejętności przygotowywania zestawień, prezentacji i analiz w obszarze finansów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Bardzo dobre narzędzia pracy
  • wyjątkowi ludzie
  • akcje prozdrowotne
  • dofinansowanie posiłków

Jesteśmy:

firmą farmaceutyczną, o stabilnej i znaczącej pozycji na rynku. Stawiamy sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujemy.

Chcemy:

być partnerem dla każdego pacjenta, lekarza i farmaceuty, oferując skuteczne i nowoczesne terapie. W naszym portfolio znajdują się leki z dziedziny kardiologii, psychiatrii, neurologii i onkologii.

Młodszy Specjalista ds. Analiz Finansowych i Raportów, Warszawa