Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Analiz Finansowych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workforce Logiq dla swojego międzynarodowego Klienta z branży produkcyjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • Sporządzanie analiz i rozliczeń finansowych.
    • Kontrola kosztów.
    • Współuczestnictwo w procesie budżetowania.
    • Raportowanie miesięczne.
    • Czynności administracyjne działu kontrolingu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie ekonomiczne, min. licencjat.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2).
    • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel w wersji angielskiej.
    • Mile widziana znajomość SAP.
    • Rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów.
    • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Inspirującą pracę w międzynarodowym środowisku w firmie zorientowanej na pracownika.
    • Przyjazne środowisko pracy.
    • Możliwość rozwoju ścieżki kariery i dostęp do ciekawych szkoleń.
    • Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, budżet szkoleniowy, dodatkowe ubezpieczenie na życie).

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ZeroChaos Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    Prosimy o zapoznanie się z treścią obowiązku informacyjnego:

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZeroChaos Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Puławskiej 2, 02-566 Warszawa. Kontakt z w sprawie aktualizacji danych osobowych jest możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail [email protected]. Przetwarzanie danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO). W ramach realizacji tego celu dane mogą być wykorzystane w procesie profilowania, którego celem jest kierowanie ofert do kandydatów o odpowiednich do stanowiska pracy kwalifikacjach (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przetwarzanie danych w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa pracy oraz w celach przyszłych rekrutacji odbywać się będzie na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane bezterminowo, od zakończenia procesu rekrutacji do czasu wycofania zgody.

    Wyrażona przez Pana/Panią zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych należy kierować na adres mailowy [email protected]. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do  Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do innego organu nadzorczego właściwego na podstawie przepisów RODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie  danych  osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, uwzględnienia Pani/Pana w przyszłych procesach rekrutacyjnych oraz sporządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji.

    opisopis