Ta oferta pracy jest nieaktualna od 139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Analiz Finansowych

  • Swadzim (pow. poznański), wielkopolskie
  • Asystent
  • 08.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Muszkieterów to 3051 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 6 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują prawie 3 600 punktami sprzedaży i zatrudniają ponad 146 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami 233 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 152 supermarkety “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 6,52 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów.

    Centrala sieci Intermarché poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Swadzim (pow. poznański)

    Główne zadania:

    • Tworzenie analiz i zestawień danych finansowych
    • Przygotowywanie raportów do centrali we Francji
    • Monitorowanie realizacji budżetów sklepów i analiza sytuacji finansowej punktów sprzedaży
    • Przygotowywanie prognoz finansowych sklepów
    • Analiza benchmarków różnych wskaźników finansowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku kierunków związanych z finansami
    • Podstawowa wiedza z zakresu finansów i controllingu
    • Mile widziane doświadczenie związane z analizą danych finansowych
    • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym
    • Znajomość VBA, SQL oraz doświadczenie w tworzeniu makr mile widziane
    • Dokładność, rzetelność, umiejętności analityczne
    • Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (karta Multisport, opieka medyczna)
    • Dojazd do pracy autobusem firmowym
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy Muszkieterów

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych prowadzonych przez ITM Polska Sp. z o.o.