Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Analiz i Doskonalenia Procesów

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Asseco Poland S.A.

Fordońska 2

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w projektach wdrażania i doskonalenia procesów organizacji
  • Dokumentowanie procesów (diagramy procesów, dokumentacja, regulacje firmowe)
  • Wsparcie działań związanych z audytem procesów (zbieranie informacji i wyciąganie wniosków)
  • Analiza danych jakościowych oraz ilościowych
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz (cyklicznych i jednorazowych) na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Tworzenie, rozwój i optymalizacja narzędzi zarządczych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość MS Office – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat (preferowane kierunki o profilu matematycznym, ekonomicznym lub pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (min. B1)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i otwartość na pracę w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji procesowej (diagramy procesów, instrukcje)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, a raportowanie w MS Excel nie stanowi dla Ciebie wyzwania? Masz pomysły jak usprawniać działania? A może dodatkowo komunikatywnie porozumiewasz się w języku angielskim i lubisz kontakt z ludźmi? Szukamy właśnie Ciebie! Aplikuj i dowiedz się więcej!

Młodszy Specjalista ds. Analiz i Doskonalenia Procesów, Fordońska 2, Bydgoszcz