Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Analiz i Kontrolingu

KANCELARIA MEDIUS S.A. W RESTRUKTURYZACJIO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nasza działalność ukierunkowana jest w głównej mierze na zakup konsumenckich wierzytelności masowych, w szczególności z sektora finansowego oraz telekomunikacyjnego. Pomagamy przedsiębiorcom w zarządzaniu wierzytelnościami, dostarczając rozwiązań twórczych, przyjaznych i bezpiecznych. Rzetelnie pracujemy na sukces naszych Klientów. Jesteśmy firmą windykacyjną działającą na rynku FINTECH.

Opis stanowiska pracy:

  • uczestnictwo w procesie przygotowania prognoz finansowych,
  • uczestnictwo w procesie przygotowania planów operacyjnych Biura Obsługi Klienta,
  • monitoring realizacji prognoz finansowych, planów operacyjnych, planów kosztowych,
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych, raportów kosztowych, raportów statystycznych, raportów bieżących
  • analiza rentowności produktów,
  • współpraca z działem księgowości i działami operacyjnymi,
  • raportowanie działań do przełożonych.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (w szczególności ekonomia, finanse, matematyka)
  • doświadczenia w kontrolingu, w audycie lub w dziale księgowo-finansowym,
  • biegłej znajomości pakietu MS Office,
  • znajomości języka angielskiego,
  • zaangażowania, odpowiedzialności w powierzone obowiązki,
  • umiejętności pracy w zespole, chęci ciągłego rozwoju.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w zintegrowanym zespole (umowa o pracę),
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • środowisko wspierające rozwój,
  • pakiet sportowy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę pełną wyzwań w ambitnym i doświadczonym zespole.

Ogłoszenie archiwalne