Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. analiz i obsługi klienta

FarmaProm Polska Sp. z o.o. Sp. K.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Kasztelańska 37

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i korygowanie danych

  • Werykowanie i kontrola poprawności wprowadzanych danych

  • Dbałość o bezpieczeństwo danych

  • Troska o prawidłowy przepływ informacji w zespole

  • Współpraca przy automatyzacji raportów

  • Współpraca z zespołami projektowymi i innymi działami firmy

  • Bieżące i kompleksowe wsparcie techniczne

  • Realizacja zleceń poprzez pocztę e-mail oraz telefonicznie w obszarze:

  • analizy danych, przygotowywania raportów oraz ich przetwarzania i integracji

  • diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • budowania oraz utrzymywania długotrwałych relacji z klientami

  • merytorycznego wsparcia klientów w obsłudze aplikacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenia średniego (opcjonalnie jesteś na ostatnim roku studiów bądź studiujesz zaocznie)

  • Dobrej znajomości programu Excel – warunek konieczny (znajomość tabel przestawnych oraz formuł)

  • Dobrej organizacji czasu i dokładności – szukamy osoby lubiącej powtarzalną i uporządkowaną pracę

  • Umiejętności weryfikacji danych i wyciągania wniosków

  • Odpowiedzialnego i sumiennego podejścia do powierzonych obowiązków

  • Nastawienia na współpracę w zespole, jak i samodzielności w realizowanych zadaniach

Mile widziane

  • Pierwsze doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie ścisłe / techniczne

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub inna forma zatrudnienia w zależności od potrzeb

  • Praca w modelu hybrydowym – opcja pracy zdalnej przez 50% czasu w miesiącu

  • Elastyczne godziny pracy – możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00-10:00 (zależnie od indywidualnych ustaleń z zespołem)

  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do stanowiska pracy

  • Poszerzanie wiedzy z zakresu narzędzi analitycznych

  • Wsparcie mentora i wykwalifikowanych pracowników

  • Własne biurko w otwartej przestrzeni jak i dostęp do salek w przypadku potrzeby pracy indywidualnej

  • Brak nadgodzin i przyjazną atmosferę

  • Klimatyczny ogród z tarasem i strefą relaksu z leżakami)

  • Benefity

  • Urlop urodzinowy

  • Bonusowe dni wolne

  • Budżet szkoleniowy

  • Puzzle osiągnięć

  • Wyjazdy integracyjne

  • Program "polecony-nagrodzony"

  • Opieka medyczna

  • MultiSport

Dołącz do nas!

Praca w Excelu sprawia Ci frajdę, masz łatwość w komunikowaniu się, dobrze czujesz się wśród profesjonalistów i cenisz sobie koleżańską atmosferę? Jeśli tak, u nas znajdziesz miejsce dla siebie, aby zdobywać nowe umiejętności w analizie danych.

Zespół analiz i obsługi klienta współtworzą aktualnie pięć osób. Możesz się u nas rozwijać, korzystając na co dzień z takich narzędzi jak Excel, SQL, PQ. Aż 70% zadań na tym stanowisku to analiza danych, a 30% wsparcie informacyjno-merytoryczne klientów oraz użytkowników (klient biznesowy).

Od 2006 roku projektujemy autorskie technologie dla świata farmacji i medycyny. Dostarczamy rozwiązania blisko 200 firmom farmaceutycznym w Polsce. Integrując je z hurtowniami i aptekami, wspieramy dystrybucję leków do pacjentów.

Naszą przestrzeń tworzy blisko 190 osób w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Mysłowicach. Po pracy – pomagamy innym! Angażujemy się w inicjatywy społeczne wyrażające wartości FarmaProm. Prowadzimy własne działania charytatywne np.: Bieg Miśków, licytacje świąteczne, akcje sportowe (FarmaFit x STRAVA).

Przewiń do profilu firmy