Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. analiz i planowania

Bea Beleza Polska Spółka z o.o. Sp.k.

  • Reglowa 4, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Reglowa 4

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa danych produktów i dostawców

  • Aktualizacja baz danych SQL i e-commerce

  • Ocena danych pod kątem spójności, kompletności

  • Współpraca i techniczne wsparcie dla Działów Operacyjnych i Działu Handlowego

  • Optymalizacja obecnych procesów pracy z danymi

  • Tworzenie raportów i analiz

  • Kontrola zgodności dostaw z zamówieniami

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasów

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu office w szczególności Excel (weryfikacja podczas rozmowy)

  • Posiadanie umiejętności analitycznych

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i rozwiązywania problemów poszukując nowych rozwiązań

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z bazami danych

  • Znajomość Comarch będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • system premiowania

  • narzędzia pracy, komputer, telefon

  • Luxmed

  • szkolenia