Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Analiz i Raportowania Operacyjnego

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group.O firmie

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group.

Wołoska 22A

Warszawa

57% naszych pracowników, jest z nami powyżej 5 lat. Co to oznacza dla Ciebie? Masz szansę pracować w stabilnej firmie i się rozwijać razem z nami. Jakość obsługi Klienta, szczególnie tej, związanej z likwidacją szkód, ma dla nas kluczową wartość. Nasi Klienci bardzo to doceniają. Sprawdź to osobiście i dołącz do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy osoby z doświadczeniem, pomysłami, entuzjazmem i umiejętnością analitycznego myślenia.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Generowanie raportów na potrzeby biura;
  • Przeprowadzanie analiz danych;
  • Optymalizacja i automatyzacja procesu raportowania operacyjnego w biurze;
  • Monitorowanie i optymalizacja wskaźników ilościowych i jakościowych (KPI);
  • Udział w inicjatywie automatyzacji procesów w Biznesowych.

OCZEKUJEMY

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów, na kierunkach technicznych;
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office ( w szczególności Excel);
  • Umiejętności tworzenia i modyfikacji zapytań w SQL;
  • Znajomości zasad, metod i narzędzi wspierających analizę danych;
  • Umiejętności analitycznego myślenia i nastawienia na realizację celów;
  • Znajomość VBA oraz COGNOS będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy;
  • Umowę o Pracę;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i późniejszego rozwoju zawodowego;
  • Pakiet benefitów do samodzielnego wyboru;
  • Możliwość realizacji zleconych zadań między 7.00 a 18.00 od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy