Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Analiz i Raportowania

Centrum Finansowe S.A.O firmie

  • Grzybowska 87, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Centrum Finansowe S.A.

Grzybowska 87

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz (cyklicznych i jednorazowych) na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,

  • tworzenie, rozwój i optymalizacja narzędzi analitycznych wspierających procesy biznesowe,

  • monitoring efektywności procesów innych działów,

  • analiza rentowności świadczonych usług,

  • uczestnictwo w procesie wycen instrumentów finansowych,

  • obsługa procesów przetargowych,

  • współpraca z zewnętrznymi kontrahentami Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów),

  • znajomość środowiska MS Office (Excel, VBA) oraz MSSQL,

  • zdolności komunikacyjne,

  • dokładność, systematyczność i terminowość,

  • znajomość branży windykacyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • dostęp do dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku, okazjonalne bony pracownicze),

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość rozwoju, nabywania nowych umiejętności, samodzielność w realizacji celów,

  • dogodną lokalizację miejsca pracy (w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego).