Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Analiz i Raportowania

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert w Warszawie należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Obsługujemy Towarzystwa Ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych. W chwili obecnej, do Zespołu Controllingu Procesowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Sporządzanie cyklicznych raportów i analiz dotyczących likwidacji szkód
    • Przygotowywanie zestawień, materiałów i prezentacji danych na potrzeby Zarządu
    • Wsparcie w zakresie analizy procesów likwidacyjnych

    Oczekujemy:

    • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel i MS PowerPoint (warunek konieczny)
    • Studiów wyższych kierunków ścisłych lub ekonomicznych o specjalności ilościowej
    • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym przygotowywanie raportów i prezentacji
    • Mile widziana znajomość SAS lub Visual Basic for Aplications (VBA)
    • Pierwsze doświadczenie w zakresie sporządzania analiz i raportów będzie dodatkowym atutem
    • Spostrzegawczości, dokładność i samodzielność w działaniu

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Elastyczne godziny pracy: możliwość rozpoczęcia pracy między 7.30 a 9.00
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom (opieka medyczna, karnet sportowy, autobus firmowy)
    • Interesującą pracę z perspektywami rozwoju w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce (możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych w ramach Grupy Vienna Insurance Group)

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Vienna Insurance Group zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.