Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. analiz

AGATA Spółka AkcyjnaO firmie

AGATA Spółka Akcyjna

aleja Roździeńskiego 93

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie raportów i analiza danych w obszarach sprzedaży i zakupów;

  • Wsparcie działu w bieżących działaniach;

  • Praca z systemem klasy ERP i hurtownią danych;

  • Wprowadzanie danych do systemu;

  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy w Centrali, oddziałami sieci sprzedaży oraz dostawcami.

Nasze wymagania

  • Zdolności analityczne oraz umiejętności szybkiego kojarzenia faktów;

  • Dobra znajomość pakietu MS Excel;

  • Samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa, dociekliwość i dokładność;

  • Umiejętność współpracy i efektywnej komunikacji;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Pakiet sportowy;

  • Fundusz świadczeń socjalnych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;

  • Dobrą atmosferę pracy.

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Przewiń do profilu firmy