Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Analiz Kosztów

Animex Foods sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie analiz dotyczących efektywności, kosztów, marż, produkcji i zapasów.

  • Wsparcie działów produkcji i sprzedaży w optymalizacji kosztowej produktów.

  • Udział w standaryzacji procesów rejestracji produkcji w zakładach produkcyjnych spółki.

  • Udział w projektach wdrożeniowych (system produkcyjny, SAP).

Nasze wymagania

  • Absolwent/student ostatniego roku studiów kształcących w zakresie finansów, technologii mięsa lub organizacji procesów produkcyjnych

  • Średnio zaawansowana znajomość obsługi programów biurowych, szczególnie Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim

  • Zdolności analityczne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i orientacja na wyniki

  • Mile widziana znajomość SAP ERP

To oferujemy

  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej.

  • Możliwość rozwoju.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet dodatków pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki.

Przewiń do profilu firmy