Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. analiz materiałowych

WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz materiałowych detali i wyrobów gotowych

  • Realizacja prób wytrzymałościowych, pomiarów twardości, momentu, masy

  • Raportowanie wyników badań i ich interpretacja

  • Udział w projektach jakościowych

  • Kontakt ze zleceniodawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu: Materiałoznawstwo, Mechanika i budowa maszyn, Elektrotechnika, Fizyka, Chemia

  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa

  • Znajomość metod badania właściwości materiałów konstrukcyjnych

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę z nowoczesnym sprzętem laboratoryjnym

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Jasno określone zadania

  • Wdrożenie w zakres nowych obowiązków

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pakiet benefitów (m.in.: przedświąteczne świadczenia pieniężne

  • 2 x w roku, paczki oraz dofinansowanie do kolonii dla dzieci, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne