Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. analiz portfela kredytowego

Bank Pocztowy S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • analizy portfela kredytowego oraz raportowanie w ramach ryzyka kredytowego

  • udział w testach warunków skrajnych w zakresie ryzyka kredytowego

  • uczestnictwo w procesie planowania finansowego Banku

  • współudział w tworzeniu modeli wykorzystywanych w procesie zarządzania ryzykiem kredytowym

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka SQL, mile widziana także znajomość języka SAS4GL

  • inicjatywa oraz wysokie zdolności analityczne

  • swobodne poruszanie się w programach pakietu MS Office (MS Excel, MS Word oraz MS PowerPoint)

  • dokładność i chęć podejmowania nowych wyzwań

Mile widziane

  • umiejętność interpretacji oraz czytania ze zrozumieniem przepisów prawa oraz regulacji nadzorczych

To oferujemy

  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym

  • bogaty pakiet benefitów (Pakiet Lux Med, Program MultiSport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenia grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny, Microsoft Office 365 do prywatnego użytku).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Bank Pocztowy S.A.

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy