Młodszy Specjalista ds. Analiz Sprzedażowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.08.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 05.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bottom
    Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy ponad 600 pracowników, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to ponad 120 – letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowych i celulozowych.
    bottom
    bottom
    Warszawa, ścisłe centrum

    Zakres obowiązków

    • Administrowanie specjalistycznymi systemami zarządzania sprzedażą
    • Bieżące raportowanie sytuacji związanej ze sprzedażą i wykonanym planem
    • Dostarczanie analiz i wniosków na potrzeby Działu Sprzedaży
    • Bieżące raportowanie najważniejszych wskaźników efektywności
    • Poszukiwanie rozwiązań poprawiających proces analizowania
    • Współpraca z działem sprzedaży terenowej
    • Monitorowanie działań związanych z akcjami promocyjnymi

    Poszukiwane kompetencje

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( ekonomia, finanse lub pokrewne)
    • Doświadczenie w pracy w obszarze analiz
    • Bardzo dobra znajomość i umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • Biegłość w posługiwaniu się narzędziami informatycznymi (obsługa różnych systemów i aplikacji)
    • Znajomość specjalistycznych systemów zarządzania sprzedażą będzie dodatkowym atutem (np. system EMIGO)
    • Umiejętności analityczne

    Oferujemy

    • Pracę w firmie z długoletnią tradycją i stabilnością zatrudnienia
    • Pracę w firmie mającej w swoim portfolio rozpoznawalne marki
    • Pracę w zgranym i zmotywowanym zespole
    • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością
    • Pracę w dynamicznym środowisku umożliwiającym rozwój zawodowy
    • Świadczenia pozapłacowe - karta multisport oraz dodatkowa opieka medyczna