Ta oferta pracy jest nieaktualna od 138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Analiz Sprzedaży

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-06-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Młodszy Specjalista ds. Analiz Sprzedaży Gdańsk
    Zakres obowiązków:
      • wykonywanie cyklicznych raportów oraz dbałość o poprawność danych,
      • tworzenie i prezentacja analiz wspierających podejmowanie decyzji biznesowych,
      • tworzenie i udział we wdrożeniu nowych narzędzi i systemów raportujących,
      • opracowywanie krótko i długookresowych prognoz sprzedaży
      • tworzenie nowych narzędzi ułatwiających codzienną pracę Analityków oraz działów współpracujących.
    Wymagania:
      • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane z zakresu: matematyki, statystyki, informatyki, lub ekonomii),
      • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, umiejętność wyciągania wniosków z danych liczbowych i rekomendowania rozwiązań,
      • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,
      • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym,
      • znajomość języków programowania takich jak: VBA i SQL,
      • mile widziane doświadczenie na stanowisku analitycznym,
      • zainteresowanie obszarem analiz sprzedaży,
      • samodzielność i wysoka motywacja do pracy,
      • komunikatywność, dobra organizacja pracy,
      • dokładność oraz sumienność.
    Oferujemy:
      • pracę w dynamicznym i ambitnym zespole,
      • odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku,
      • ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju,
      • umowę o pracę,
      • pakiet dodatkowych benefitów.