Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Analiz Sprzedaży

Nestlé Polska S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Nestlé Polska S.A.

Domaniewska 32

Warszawa

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować
w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie analiz, statystyk i raportów
  • Administrowanie Master Data w systemie
  • Rozliczenia faktur kosztowych w systemie SAP
  • Uaktualnianie i dystrybucja cennika

Oczekiwania w stosunku do kandydatów:

  • Absolwenci kierunków ekonomicznych i /lub informatycznych, dyspozycyjni w pełnym wymiarze godzin
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, szczególnie arkuszy kalkulacyjnych, aplikacji Excel, Access oraz SQL
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności analityczne
  • Dobra organizacja i rozwinięte umiejętności planistyczne
  • Dokładność, sumienność
  • Komunikatywność, pewność siebie, odwaga.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo na okres 6 miesiecy,
  • Konkurencyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Fundusz Emerytalny, Fundusz Socjalny, 50% dofinansowania do posiłków w kantynie,
  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
    z branży FMCG o najwyższych standardach pracy,
  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku,
  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości,
  • Stworzenie ścieżki rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji i możliwości wewnątrz firmy,
  • Elastyczne godziny pracy oraz home office 3 dni w tygodniu,
  • Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 minut od stacji Metro Wilanowska).
Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy