Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. analiz ubezpieczeniowych

SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń WzajemnychO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Władysława IV 22

Sopot

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analiz statystycznych produktów ubezpieczeniowych,
  • modelowanie cen produktów ubezpieczeniowych (współpraca w zakresie opracowywania taryf),
  • przygotowywanie analiz dotyczących rentowności produktów ubezpieczeniowych,
  • monitorowanie wyniku technicznego dla produktów ubezpieczeniowych,
  • udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych na potrzeby wewnętrzne oraz organów nadzoru,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (matematyka, ekonomia lub kierunki pokrewne) lub student ostatniego roku studiów,
  • biegła znajomość MS Excel,
  • zdolność do dostrzegania złożoności zagadnień oraz zależności między nimi,
  • umiejętność tworzenia raportów i zestawień z wykorzystaniem różnych źródeł danych,
  • dokładność i skrupulatność przy wykonywaniu zadań,
  • umiejętność przekazywania złożonych zagadnień w przystępny sposób,
  • umiejętność zarządzania swoimi zadaniami,
  • gotowość i chęć uczenia się.

Mile widziane

  • znajomość VBA, SQL,
  • wiedza z zakresu zasad kalkulacji cen produktów ubezpieczeniowych,
  • doświadczenie na stanowisku analitycznym,
  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub finansowej.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • współpracę i opiekę merytoryczną,
  • wdrożenie na stanowisko,
  • szkolenia rozwojowe i dokształcające,
  • dofinansowanie urlopu,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dostęp do programu Multisport,
  • Pracowniczy Program Emerytalny(płatny przez pracodawcę),
  • świąteczne bonusy,
  • możliwość dołączenia do grupy sportowej, starty w imprezach charytatywnych,
  • dobrą lokalizację biura, blisko centrum Sopotu, dworca SKM i morza,
  • możliwość rozpoczynania pracy między 7:00 a 9:00,
  • praca w systemie hybrydowym.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce

Aktualne oferty pracodawcy
MSAU/TUW/01/2023

Młodszy specjalista ds. analiz ubezpieczeniowych, Władysława IV 22, Sopot