Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Analiz

Sunday Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie danych do bazy SQL z plików otrzymywanych od dostawców (Excel, CSV)

  • Tworzenie zestawień dotyczących danych sprzedażowych oraz raportów efektywnościowych

  • Opracowywanie i analiza wyników raportów pod kątem poprawy i optymalizacji pracy działu Call Center

  • Monitorowanie pracy aplikacji telemarketingowej

  • Pomoc w zarządzaniu bazą SQL (zmiana struktury, import danych, walidacja, wykonywanie zapytań do bazy)

Nasze wymagania

  • Posiadasz roczne doświadczenie na podobnym stanowisku oraz praktyczną wiedzę w zakresie obsługi baz danych

  • Bardzo dobrze znasz MS Excel i miałeś styczność z MS SQL

  • Myślisz analitycznie i z każdej analizy potrafisz wyciągnąć wnioski

  • Potrafisz przygotowywać przejrzyste i kompletne raporty

Mile widziane

  • Znajomość Tableau i arkusza w Gdocs

To oferujemy

  • Rozwój w kierunku narzędzi analitycznych (Tableau, Gdocs)

  • Bliska współpraca z Zespołem Programistów i możliwość nauki obsługi relacyjnych baz danych w kierunku samodzielnego zarządzania nimi

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (sam decydujesz!)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia

  • Wsparcie Managera, który chętnie podzieli się z Tobą swoją praktyczną wiedzą

  • Możliwość pracy zdalnej lub w naszym biurze przy ul. Domaniewskiej

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Owocowe poniedziałki i środy oraz pyszna kawa

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z naszą ekipą to czysta przyjemność! Przekonaj się o tym sam i dołącz do Nas.

SundayMENI oraz SundayWOMENKI w naszym teamie pomogą Ci wdrożyć się w strukturę firmy i będą Twoim wsparciem już od pierwszych dni. Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców, wiążemy Naszą przyszłość ze zmianą świata na lepszy! Zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, aby wspólnie cieszyć się sukcesami.

#WeGivePower

Przewiń do profilu firmy

Chcesz dołączyć do zespołu pełnego dobrej MOCy? Dobrze trafiłeś. Aplikuj!