Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Analiz

Loss Prevention Experts Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w optymalizacji i standaryzacji procesów i narzędzi zakupowych

  • Utrzymanie poprawności danych zakupowych

  • Przygotowywanie analiz, cyklicznych raportów oraz zestawień

  • Przygotowywanie narzędzi analitycznych wraz z wizualizacją

  • Automatyzacja istniejących narzędzi zakupowych procesów raportowania VBA, Power Query

  • Interpretacja wyników przeprowadzonych analiz na wnioski i rekomendacje

  • Zapewnienie sprawnej komunikacji z klientami

Nasze wymagania

  • Posiadasz zdolności analityczne

  • Excel jest dla Ciebie głównym narzędziem pracy (poziom - zaawansowany – warunek konieczny)

  • Potrafisz przygotować i aktualizować makra

  • Umiesz pozyskiwać dane do analiz z wielu systemów/tabel

  • Masz głowę pełną pomysłów

  • Nie boisz się wyzwań

  • Doskonale radzisz sobie z wieloma zadaniami naraz

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia

  • Naprawdę można się sporo nauczyć

Loss Prevention Experts Sp. z o.o. Sp. k.

Nasza spółka specjalizuje się w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych i zakupowych dla Klientów z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi analitycznych. Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy cenią dobre i bezpośrednie relacje.

Celem w tej pracy jest zapewnienie optymalnych i efektywnych rozwiązań dla naszych Klientów, które pozwalają znacząco poprawić ich wynik finansowy. Nasi klienci to najczęściej firmy produkcyjne i dystrybucyjne.

Przewiń do profilu firmy