Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Analiz

PROGRESSIVE Agata SzurlejO firmie

PROGRESSIVE Agata Szurlej

Polanowicka Północna 2

Psie Pole

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w procesie przygotowania budżetu rocznego;
  • raportowanie wykonania budżetów cząstkowych miesięcznych i analiza odchyleń;
  • analizowanie rentowności produktów, kanałów dystrybucji, klientów, salonów sprzedaży wraz z rekomendacją kierunku zmian;
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji;
  • przygotowywanie raportów i analiz na wewnętrze potrzeby firmy ;
  • kalkulacja i wprowadzanie cen do systemu; odpowiedzialność za aktualność cennika w systemie;
  • aktywny udział w zwiększaniu efektywności/automatyzacji procesów w działach firmy;
  • ścisła współpraca z Zarządem.

Nasze wymagania

  • biegłej znajomości MS Excel (warunek konieczny);
  • znajomości Visual Basic for Applications, zapytania SQL (mile widziane);
  • wykształcenia wyższego, najlepiej ekonomicznego;
  • analitycznego myślenia;
  • zamiłowania do pracy z liczbami;
  • efektywnego działania pod presją czasu;
  • samodzielności i zaangażowania;
  • terminowości i rzetelności;
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub odbyte praktyki

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji lidera w swojej branży;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat ;
  • elastyczne i indywidualne podejście do pracownika;
  • przyjazną atmosferę, dobre warunki pracy oraz pakiet świadczeń pozapłacowych.

O nas

Jesteśmy polską firmą, właścicielem marki Czas na Herbatę i istniejemy na rynku od 1997 r. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży kaw i herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się najwyższej jakości herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące i owocowe, a także kawy ze wszystkich zakątków świata oraz zioła.

Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net .

Młodszy Specjalista ds. Analiz, Polanowicka Północna 2, Psie Pole, Wrocław