Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. analizy danych i obsługi klienta

OEX Cursor S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja promocji w obszarze punktów / Klientów w promocji

  • koordynacja zmian w aplikacji

  • raportowanie w obszarze Klienta Zewnętrznego

  • odpowiedzialność za wsparcie sił wewnętrznych sprzedaży Kompanii Piwowarskiej

  • rozwój baz danych dot. koordynacji promocji

  • przygotowanie analiz rozliczeń promocji

  • weryfikacja rozliczeń Klientów w promocji

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość MS Office (w szczególności MS Excel - poziom średniozaawansowany - tabele przestawne, funkcje złożone)

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • silna motywacja do zdobycia nowych doświadczeń

  • umiejętność przekazania swojej opinii

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego (B1)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w godzinach 8:00-16:00

  • program szkoleń

  • zdobycie ciekawego doświadczenia

  • pracę dla klienta o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pakiet benefitów firmowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla Kompanii Piwowarskiej S.A, polskiego lidera branży FMCG. Dołączając do naszego zespołu masz pewność, że Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Przewiń do profilu firmy