Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Analizy Danych

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance GroupO firmie

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Aleje Jerozolimskie 162

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności polis

  • Przygotowywanie raportów cyklicznych

  • Eksploracja danych

  • Poszukiwanie zależności i trendów

  • Przeprowadzanie analiz statystycznych portfela produktów majątkowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub nauka na V roku studiów (preferowane kierunki: matematyka, statystyka, metody ilościowe)

  • Znajomość narzędzia SQL

  • Mile widziana znajomości programów SAS/R

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym średniozaawansowanego MS Excel)

  • Doświadczenie w analizie dużych baz danych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

  • Zainteresowanie obszarem data science

  • Chęć nawiązania długotrwałej współpracy w zgranym i sympatycznym zespole

  • Samodzielność, systematyczność oraz skrupulatność w działaniu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego

  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń merytorycznych oraz językowych

  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Biurze Taryfikacji Ubezpieczeń Klientów Indywidualnych na stanowisku: Młodszy Specjalista Ds. Analizy Danych.

Przewiń do profilu firmy