Ta oferta pracy jest nieaktualna od 269 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. analizy danych z językiem niemieckim

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Asystent
  • 20.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.

    Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.

    Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

    Miasto: Łódź
    MS/GER/ŁDZ/2018

    Zakres obowiązków na stanowisku:

    • Gromadzenie i przetwarzanie danych oraz weryfikacja ich poprawności w systemie
    • Analiza i sprawdzanie poprawności danych w systemie, sugerowanie poprawek i ulepszeń
    • Codzienny kontakt z klientem zagranicznym
    • Tworzenie raportów

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2) - warunek konieczny
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office
    • Chęć do szybkiej nauki obsługi systemów komputerowych
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność rozwiązywania problemów

    Nasz Klient oferuje:

    • Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, nastawionej na rozwoj pracowników
    • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet benefitów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.