Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. AntiFraud (czynności operacyjne)

ING Tech PolandO firmie

  • Konduktorska 35, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Czynności operacyjne

  • Analiza

  • Spotkania

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy operacyjnej (pracy z wykorzystaniem pakietu MS Office, średnio-zaawansowaną znajomość Excela),

  • Jesteś gotowa/y do pracy w trybie 24/7 (praca 3-zmianowa),

  • Posiadasz umiejętności analityczne/ wyciągania wniosków / podejmowania decyzji,

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B1 (zarówno w mowie, jak w i piśmie).

Mile widziane

  • Znajomość podstaw SQL.

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta,

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój,

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Informacje o Zespole:

Zespół realizuje monitoring transakcji w zakresie anty-fraudu w obszarze kart płatniczych. Obsługuje obecnie dwa kraje - Polskę i Francję. Przewidujemy dalszy rozwój zarówno o nowe kanały (bankowość elektroniczna) oraz nowe kraje grupy ING. Zespół pracuje w trybie zmianowym - 24/7 (7 dni w tygodniu). Ważne ! - poszukujemy osoby, które docelowo po okresie próbnym przejdzie na umowę zastępstwo. Docelowo, w przypadku rozwoju obszaru, istnieje możliwość zatrudnienia na etat w zespole.