Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Aplikacji Biznesowych

DCT Gdańsk S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Oracle

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie, rozwój i utrzymanie działających systemów informatycznych

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Realizacja zgłoszeń serwisowych dotyczących obszaru aplikacji biznesowych

  • Reagowanie na awarie, także poza standardowymi godzinami pracy

  • Udział w projektach informatycznych

  • Szkolenie i wsparcie użytkowników systemów

Nasze wymagania

  • Wykształcenia z zakresu IT,

  • Znajomości administracji systemami Windows Server, Linux, VMware

  • Podstawowej znajomości baz SQL Server, Oracle

  • Podstawowej znajomości sieci komputerowych oraz TCP/IP,

  • Umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów z zakresu obszaru IT

  • Prawa jazdy kat. B

  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej

  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym na realizowanie powyższych zadań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatna opieka w placówkach Medicover

  • Karta benefitowa/ Karta sportowa/Ubezpieczenie grupowe

  • System premiowy

  • Szkolenia dla pracowników - w tym Program Wdrożeniowy dla nowych pracowników

  • Nagrody jubileuszowe, Nagrody świąteczne

  • Spotkania integracyjne

  • Możliwość rozszerzenia pakietu medycznego dla Ciebie, jak i Twoich bliskich

  • Bonus finansowy za polecenie pracownika do pracy w naszych zespołach

  • Bezpłatny parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

DCT Gdańsk S.A.

DCT Gdańsk jest największym i najszybciej rozwijającym się polskim terminalem kontenerowym oraz jedynym terminalem głębokowodnym w rejonie Morza Bałtyckiego, do którego bezpośrednio zawijają statki z Dalekiego Wschodu. Terminal DCT, zlokalizowany w samym sercu Morza Bałtyckiego – w Porcie Gdańskim, jest najbardziej wysuniętym na wschód terminalem w zasięgu portów Gdańsk – Le Havre.

Przewiń do profilu firmy