Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. archiwizacji dokumentów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

    „Twój StartUp" poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • porządkowanie i archiwizowanie dokumentów
    • kontrolowanie historii kont bankowych
    • weryfikowanie pod kontem błędów

    Wymagania:

    • dokładność i konsekwencja w działaniu
    • umiejętność realizacji zadań wymagających cierpliwości
    • pozytywne nastawienie i motywacja do pracy

    Oferta:

    • praca na podstawie umów cywilnoprawnych, (UMOWA O DZIEŁO/UMOWA ZLECENIE)
    • wynagrodzenie podstawowe NETTO 2,7 tyś zł
    • możliwość awansu i zdobycia dodatkowych kwalifikacji
    • współtworzenie struktury organizacyjnej szybko rozwijającej się firmy
    • stałe wsparcie merytoryczne z zakresu administracji, finansów, podatków, prawa i zarządzania
    • pełne przeszkolenie z zakresu księgowości i zasad rozliczania Beneficjentów i Fundacji
    • miła atmosfera i praca w młodym, zaangażowanym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.