Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Archiwizacji

Premium Management S.A.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Porządkowanie dokumentacji kat. A i kat. B;
  • Obsługa dokumentacji pracowniczej w tym akt osobowych;
  • Brakowanie i przygotowanie do zniszczenia dokumentacji;
  • Włączanie dokumentów do zasobu archiwalnego;
  • Wyszukiwanie zamówionej dokumentacji w wyznaczonych magazynach;
  • Wprowadzanie danych opisujących dokumenty.
  • Charakter pracy magazynowo- biurowy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz MS Office;
  • Dokładność, skrupulatność, sumienność;
  • Bardzo dobra umiejętność planowania i organizowania pracy własnej;
  • Doświadczenie potwierdzone świadectwem pracy, zaświadczeniem o wykonywaniu czynności archiwisty.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe o specjalności archiwistyka lub zarządzanie dokumentacją współczesną;
  • Ukończenie kursu kancelaryjno-archiwalnego;
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w dużej, prężnie działającej firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (multisport, opieka medyczna).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

Młodszy Specjalista ds. Archiwizacji, Gdańsk