Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. assistance z j. rosyjskim

Mondial AssistanceO firmie

  • Konstruktorska 12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Mondial Assistance

Konstruktorska 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • W swojej codziennej pracy będziesz odpowiedzialny za organizowanie pomocy dla naszych klientów będących w podróży, w tym za:

  • przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych (połączenia przychodzące),

  • weryfikację przysługujących klientom serwisów,

  • koordynację pracy naszych usługodawców, którzy w miejscu zdarzenia podejmą na rzecz klienta adekwatną interwencję pomocową (np. wizyta lekarska, hospitalizacja, transport do kraju).

Nasze wymagania

  • swobodnie posługujesz się językiem rosyjskim

  • komunikatywnie znasz język polski i angielski

  • lubisz rozmawiać z ludźmi i im pomagać

  • jesteś osobą empatyczną i zaangażowaną

  • masz miły głos i dobrą dykcję

  • lubisz pracować zespołowo

  • możesz pracować w trybie zmianowym (24/7/365)

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę

  • praca z fantastycznymi ludźmi w miłej, pełnej wzajemnego szacunku atmosferze pracy

  • brak dress code!

  • stałe wynagrodzenie podstawowe, premia miesięczna, dodatki za znajomość języków obcych, dodatki godzinowe za pracę w święta, noce i niedziele

  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowy, płatny urlop wypoczynkowy, liczne świadczenia dodatkowe m.in. "wczasy pod gruszą", dofinansowanie biletów do kina, teatru i na koncerty oraz karty Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Allianz Partners jest wiodącym dostawcą usług assistance na polskim rynku i częścią Grupy Allianz. Assistance znaczy pomoc. Współpracując z czołowymi ubezpieczycielami, bankami i dystrybutorami samochodów, mamy pod opieką ponad 6,5 miliona Polaków. Szczycimy się możliwością skutecznego i szybkiego działania w każdym zakątku Polski i całego globu, 24h/365 dni.

Praca w Allianz Partners to dobre relacje między współpracownikami, kierownikami i ich zespołami oraz klientami i usługodawcami. Praca u nas to także nieustanne zdobywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji, co wspomaga nasza intensywna polityka szkoleniowa.

W 2019 roku ponad 50 naszych pracowników awansowało lub zmieniło dział. W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy nowych pracowników!

Przewiń do profilu firmy