Ta oferta pracy jest nieaktualna od 562 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. automatyki i pomiarów

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. to istniejąca od 1950 r. firma o mocnej pozycji na rynku, najstarsza w Polsce firma ekspercka zajmująca się pomiarami, badaniami oraz doradztwem w zakresie energetyki, ochrony środowiska, chemii energetycznej i diagnostyki.

    Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe oraz spełniasz poniższe kryteria, zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

    Siedziba Spółki: Gliwice

    Zakres obowiązków:
    Prace pomiarowe i analityczne w zakresie szeroko rozumianej automatyki energetycznej (sprawdzanie i kalibracja układów pomiarowych, ocena stanu urządzeń AKPiA, pomiaru automatyki)

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Dostęp do szeroko pojmowanego pakietu szkoleń
    • Możliwość pogłębiania swojej wiedzy oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych, poprzez dofinansowanie edukacji
    • Pracowniczy Program Emerytalny
    • Program Multi Sport
    • Dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz jego dzieci

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o specjalności Automatyka lub pokrewne (ukończone technikum o podobnym kierunku będzie dodatkowym atutem)
    • Wiedza dotycząca aparatury kontrolno-pomiarowej i urządzeń automatyki (pomiary cieplne, metrologia przepływu)
    • Dyspozycyjność – warunek niezbędny (delegacyjny charakter pracy)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Zaangażowanie w podejściu do realizowanych zadań
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dobra organizacja pracy
    • Dynamizm i otwartość na zmiany

    Dołącz do zespołu ENERGOPOMIARU i prześlij swoje dokumenty CV ze zdjęciem za pomocą:

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych:

    „Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133. poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego obecnie oraz w przyszłości przez firmę „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o.”