Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Automatyki

Grupa Żywiec

  • Warka

    Warka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Proponowanie i wprowadzanie zmian programowych optymalizujących procesy w dziale produkcji piwa

  • Rewizja oraz tworzenie zabezpieczeń systemowych

  • Modyfikacje sprzętowe

  • Bieżące utrzymanie ruchu (awarie)

  • Wymiana uszkodzonych elementów automatyki i pneumatyki.

  • Kalibracja czujników temperatury, konduktancji, ciśnienia, itp.

  • Obsługa i przeglądy rozdzielni elektrycznych

  • Wykonywanie planowanych okresowych przeglądów powierzonych działów (elementy automatyki i pneumatyki)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: preferowane wykształcenie wyższe

  • Specjalizacja: automatyka, automatyka przemysłowa, robotyka

  • Języki obce: angielski, komunikatywny

  • Znajomość:

  • Siemens (Step 7, TIA Portal), Scada: iFix, WinCC,

  • sieci przemysłowych (Profibus, Eternet, ASI),

  • urządzeń Endress+Hauser (przepływomierze, czujniki ciśnienia, konduktometry, phametry, radary),

  • przetwornic częstotliwości (Danfoss, SEW),

  • oprogramowania Brewmaxx (firmy Prolait) – mile widziane,

  • umiejętność czytania i wykonywania dokumentacji elektrycznej (program Eplan)

  • Benefity

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia