Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Automatyzacji Procesów Finansowych

Generali O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Młodszy specjalista (Junior)

Twoje zadania

  • Ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie księgowym
  • Dekretacja i rejestracja w systemie księgowym dowodów księgowych zgodnie z Zakładowym Planem Kont
  • Uzgadnianie danych z Ksiąg Pomocniczych z danymi Księgi Głównej
  • Analiza rozrachunków
  • Współudział w przygotowywaniu materiałów na potrzeby audytu
  • Uczestnictwo w projektach automatyzacji/optymalizacji procesów finansowo-księgowych (projektowanie, testowanie i wdrażanie efektywnych rozwiązań z obszaru księgowości)
  • Udział w projektach informatycznych, wdrażających systemy finansowo-księgowe, zmiany w systemach produktowych
  • Opracowywanie raportów księgowych oraz analiza danych
  • Współpraca z audytorem podczas badania sprawozdań finansowych
  • Współpraca z innymi departamentami w organizacji

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (IV-V rok) w zakresie księgowości / finansów / ekonomii
  • Pierwsze doświadczenia zawodowe w postaci praktyk lub staży zdobyte w obszarze księgowości lub controllingu
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, znajomość podstaw SQL
  • Samodzielność oraz inicjatywa w proponowaniu nowych rozwiązań i usprawnień
  • Dokładność i dbałość o szczegóły oraz dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne

Twoje korzyści

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo na okres 8-10 miesięcy
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Lekcje języka angielskiego bezpłatne i na miejscu
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy