Młodszy Specjalista ds. Autoryzacji z j. angielskim

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Elavon oferuje jedne z najbardziej bezpiecznych, kompleksowych i korzystnych finansowo usług procesowania płatności dostępnych obecnie na rynku. Należymy w całości do US Bancorp, piątego największego holding finansowego w USA. Znajdujemy się w pierwszej piątce najlepszych dostawców usług płatniczych w Europie, zajmując znaczącą pozycję na rynkach w Irlandii, UK, Niemczech, Norwegii, Polsce, Hiszpanii, Meksyku, Brazylii i USA. W Elavon wspieramy  rozwój zawodowy naszych pracowników i zachęcamy ich do podejmowania nowych wyzwań. Poszukujemy osób, które chcą się doskonalić i poprzez swoje nowatorskie działania pomogą nam w dalszym rozwoju firmy. Osób, które pragną  i potrafią zapewnić najwyższą jakość usług naszym klientom, naszym akcjonariuszom i całej naszej społeczności. Dołącz do nas. Więcej informacji na nasz temat:  www.elavon.com

    Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na
    top

    Miejsce pracy: Warsaw

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • udzielanie pomocy klientom z Ameryki Północnej z autoryzowaniem tranzakcji wykonanych przy pomocy terminala płatniczego;
    • Przeprowadzanie przez telefon weryfikacji danych;
    • Kontakt z bankami w celu potwierdzenia danych;
    • Praca na wewnętrznych systemach firmy.

    Wymagania:

    • płynny angielski;
    • komunikatywność; skrupulatność
    • gotowość do pracy w systemie 24/7;
    • znajomość pakieru MS Office;
    • wcześniejsze doświadczenie w Obsłudze Klienta – mile widzane;
    • mile widziana znajomość języka hiszpańskiego bądź francuskiego.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • szkolenie przygotowujące do wykonywania zadań – wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane.
    • pracę w wielokulturowym środowisku z okazją do ćwiczenia j. angielskiego;
    • świetną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie poprzez przycisk Aplikuj teraz na dole strony.

    U.S. Bank Named a 2017 World’s Most Ethical Company® by Ethisphere Institute

    Prosimy o dołączenie do aplikacji podpisanego oświadczenia:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elavon Financial Services Designated Activity Company (Sp. z o.o. o wyznaczonym przedmiocie działalności) Oddział w Polsce z siedzibą przy ul. Puławskiej 17, 02-515 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami). Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych spółkom należącym do grupy U.S. Bancorp. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.”
    bottom