Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Back Office z językiem niemieckim

MOVENTUM S.C.A. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

  • Konstruktorska 12a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Konstruktorska 12a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza poprawności i kompletności dokumentów oraz rejestrowanie ich w systemach informatycznych;

  • Weryfikacja poprawności zarejestrowanych i przeliczonych transakcji;

  • Wykonywanie czynności kontrolnych zgodnie z obowiązującymi procedurami operacyjnymi;

  • Przygotowywanie i kontrola raportów na potrzeby Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, banków depozytariuszy oraz dystrybutorów funduszy inwestycyjnych;

  • Uczestniczenie w testach systemów informatycznych we współpracy z zespołem implementacyjnym;

  • Udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych Klientów oraz nowych funkcjonalności w systemach informatycznych;

  • Telefoniczny kontakt z klientami zagranicznymi (język niemiecki lub język angielski).

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Preferowane wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub nauki ścisłe;

  • Zdolności analityczne (umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych, analiza danych i wyciąganie wniosków);

  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy w zespole;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela;

  • Oczekiwane minimum roczne doświadczenie zawodowe w instytucjach związanych z rynkiem kapitałowym lub bankowym.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i rozwiązań stwarzających duże możliwości rozwojowe,

  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole,

  • Międzynarodowe środowisko pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową,

  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy na temat procesów zachodzących podczas obsługi Funduszy Inwestycyjnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowy urlop

Grupa Moventum posiada swoje siedziby między innymi w Luxemburgu i Polsce. Jesteśmy jednym z liderów wśród firm obsługujących fundusze inwestycyjne w Europie Środkowo-Wschodniej.

W zakres naszej obsługi wchodzą fundusze polskie i luksemburskie dystrybuowane na rynkach polskim, austriackim, czeskim oraz słowackim. Zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów z obszarów produktów inwestycyjnych, operacji oraz technologii.

Przewiń do profilu firmy