Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Badań

PPG Industries

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie receptur i technologii nowych produktów i ich wdrożenie do produkcji

  • Modyfikacja, optymalizacja istniejących receptur farb i lakierów

  • Prowadzenie prac doświadczalnych w skali laboratoryjnej i półtechnicznej

  • Udział w próbach aplikacyjnych u klientów

  • Współpraca techniczna z innymi laboratoriami PPG

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych i aplikacyjnych

  • Raportowanie postępu prac oraz realizacji zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, wyższe o profilu chemicznym lub pokrewnym

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego

  • Obsługa narzędzi pakietu Office

  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość i kreatywność

  • Chęć nauki i poszerzania kompetencji

  • Wiedza z przemysłu farb i lakierów będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Współpracujemy z klientami, aby kreować wartości dla obydwu stron.

  • Komunikujemy światu, że działamy jako jedna firma — „One PPG”.

  • Ufamy naszym pracownikom — każdego dnia, bez wyjątku.

  • Urzeczywistniamy plany.

  • Prowadzimy działalność, jakbyśmy wszyscy byli właścicielami firmy.

  • Dzisiaj działamy lepiej niż wczoraj.