Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. Badań Genetycznych

GENEME sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • izolacja materiału genetycznego,
  • nastawianie reakcji PCR i Real-Time PCR,
  • opracowywanie wyników sekwencjonowania,
  • przeglądanie publikacji naukowych, wyszukiwanie i interpretacja pozyskanych informacji,
  • przygotowywanie buforów do reakcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunek biotechnologia, biologia molekularna bądź pokrewne),
  • doświadczenie w pracy laboratoryjnej,
  • dobrze opanowane podstawy zagadnień z biologii molekularnej i genetyki,
  • umiejętność projektowania doświadczeń, w tym doświadczeń w warunkach jałowych,
  • umiejętność analizy i przedstawienia otrzymanych wyników,
  • umiejętność przygotowywania raportów,
  • znajomość technik PCR oraz Real-Time PCR,
  • znajomość metod sekwencjonowania DNA
  • umiejętność izolacji materiału genetycznego,
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2/C1,
  • obsługa pakietu Office.

Mile widziane:

  • umiejętność projektowania starterów,
  • udokumentowane szkolenia z zakresu genetyki lub dziedzin pokrewnych.

UWAGA: Praca wymaga kontaktu z materiałem pochodzenia zwierzęcego.

Oferujemy:

  • możliwość rozwijania nowych produktów
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • współpracę w młodym zespole
  • miłą atmosferę
  • umowę o pracę na pełen etat

Ogłoszenie archiwalne