Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. badań i analiz

PMT Services Sp. z o.o. Sp. K.

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Ogólnopolska agencja PMT z 20-letnim doświadczeniem na rynku, oferująca kompleksowe usługi wspierające sprzedaż szerokiej gamy klientów, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie i realizacja projektów badawczych (badania rynku, badania store-check),
  • Nadzór nad poprawną realizacją projektów,
  • Bieżący kontakt z podwykonawcami i klientem,
  • Analiza danych (w programie Excel lub Power Bi),
  • Formułowanie wniosków i rekomendacji do badań.

Poszukiwane kompetencje

  • Zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel (mile widziana umiejętność tworzenia makr i znajomość programu Power BI),
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze badań,
  • Mile widziane ukończone studia kierunkowe,
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach,
  • Komunikatywność, otwartość.

Oferujemy

  • udział w realizacji ciekawych projektów,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pełne wdrożenie i przygotowanie do pracy,
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. lekcje języka angielskiego, opieka medyczna, karta multisport),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne